Новини проекту
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Результати розіграшу подарунків до дня Святого Миколая
З Днем святого Миколая!
Увага! Пропонуємо цікавий мультимедійний контент!
Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
Розіграш подарунків для вчителів до Дня святого Миколая!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 12 чоловік

"Крути. Пам"ятай їх подвиг!"

Дата: 29 січня 2018 о 22:04
79 переглядів

Сьогодні, 29 січня, в День пам"яті Героїв Крут у всіх куточках країни український народ вшановує пам"ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата - 29 січня 1918 року - днем національної трагедії.

З метою вшанування пам"яті борців за волю України, виховання в підростаючого покоління почуття патріотизму та гордості за героїчне минуле та сьогодення свого народу, в школі відбулася урочиста лінійка "Крути. Пам"ятай їх подвиг!"

Семикласники, під керівництвом педагога-організатора, підготували цікавий і змістовний захід, який розпочався із слів гімну "Ще не вмерла Україна... Федьків Леся, Кірда Іванна, Сорочич Анна, Герб"як Юлія, Сорочич Вікторія, Кириляк Христина, Жданянчин Христина декламували вірші про мужніх героїв, які не побоялися виступити перед озброєним до зубів московсько-большевицьким окупантом. Присутні дізналися про трагічну подію в історії українського народу, про подвиг наших юних студентів-крутян, а також сучасних героїв, які віддали своє життя на Сході України. Особливо зачепили до сліз виконані учасниками пісні "Повіяв вітер степовий", "Йшли селом партизани".

Загальношкільна лінійка закінчилась хвилиною мовчання та словами "Слава Україні!"

До  уваги дітей в шкільній бібліотеці була запропонована книжкова виставка  довідкової, художньої та історичної літератури «Крути – незгасна пам’ять і урок сьогодні»

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.