Новини проекту
МОН рекомендує обговорити питання інформатизації та комп'ютеризації освітнього процесу
"Зухвалі" – новий український mind-and-body проект для дітей від 6 до 14 років, що поєднує спорт та навчання.
Запрошуємо у галерею-музей «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Формування звітів
Запрошуємо в МійКлас
Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України
Як Вам новий сайт?

"Крути. Пам"ятай їх подвиг!"

Дата: 29 січня о 22:04
58 переглядів

Сьогодні, 29 січня, в День пам"яті Героїв Крут у всіх куточках країни український народ вшановує пам"ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата - 29 січня 1918 року - днем національної трагедії.

З метою вшанування пам"яті борців за волю України, виховання в підростаючого покоління почуття патріотизму та гордості за героїчне минуле та сьогодення свого народу, в школі відбулася урочиста лінійка "Крути. Пам"ятай їх подвиг!"

Семикласники, під керівництвом педагога-організатора, підготували цікавий і змістовний захід, який розпочався із слів гімну "Ще не вмерла Україна... Федьків Леся, Кірда Іванна, Сорочич Анна, Герб"як Юлія, Сорочич Вікторія, Кириляк Христина, Жданянчин Христина декламували вірші про мужніх героїв, які не побоялися виступити перед озброєним до зубів московсько-большевицьким окупантом. Присутні дізналися про трагічну подію в історії українського народу, про подвиг наших юних студентів-крутян, а також сучасних героїв, які віддали своє життя на Сході України. Особливо зачепили до сліз виконані учасниками пісні "Повіяв вітер степовий", "Йшли селом партизани".

Загальношкільна лінійка закінчилась хвилиною мовчання та словами "Слава Україні!"

До  уваги дітей в шкільній бібліотеці була запропонована книжкова виставка  довідкової, художньої та історичної літератури «Крути – незгасна пам’ять і урок сьогодні»

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.