Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України
Як Вам новий сайт?

Дарунки посланця з небес

Дата: 23 грудня 2017 о 20:03, Оновлено 23 грудня 2017 о 20:51
222 перегляда

Свято Миколая - одне з найулюбленіших свят. На нього чекають мільйони дітей, а дорослі з приємністю згадують дитячі роки. Напередодні свята дітвора оцінює свої добрі і погані вчинки, пишуть листи до Святого Миколая. Був чемним - отримаєш подарунок під подушку, а ні - різку.

19 грудня в Ластівківському НВК відбулось театралізоване дійство "Наслідуймо добро і вчинки Миколая". Розпочала свято педагог-організатор з побажання: "Нехай для кожного з людей це свято стане святом Милосердя, Доброти, Прощення і Любові до ближніх!" Учні 3 класу щиро запрошували завітати Миколая до них, розповідали вірші, молитви, співали пісні. Учні 4-7 класів прийняли участь у святковій сценці "Ніч перед Миколаєм", у якій з"явилась Діва Марія, яка ніжно співала колискову "Спи Ісусе, спи". Розбудили дітей Антипко і Ангели, які вигнали його до пекла. Святий Миколай привітав дітей із святом та побажав бути слухняними, добре вчитися і незабутньо провести зимові канікули.

По завершенні цього свята відбулось вручення подарунків від Миколая для всіх учнів та дошкільнят. Таким чином усі залишилися задоволеними, обіцяли бути чемними і чекати Миколая наступного року.

Дирекція школи щиро вдячна за надані подарунки до Святого Миколая власнику відпочинкового комплексу "Осоння Карпати"  Матвіїшину Олегу Романовичу та голові сільської ради Савчуку Михайлу Івановичу.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.