Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України
Як Вам новий сайт?

Дарунки посланця з небес

Дата: 23 грудня 2017 о 20:03, Оновлено 23 грудня 2017 о 20:51
249 переглядів

Свято Миколая - одне з найулюбленіших свят. На нього чекають мільйони дітей, а дорослі з приємністю згадують дитячі роки. Напередодні свята дітвора оцінює свої добрі і погані вчинки, пишуть листи до Святого Миколая. Був чемним - отримаєш подарунок під подушку, а ні - різку.

19 грудня в Ластівківському НВК відбулось театралізоване дійство "Наслідуймо добро і вчинки Миколая". Розпочала свято педагог-організатор з побажання: "Нехай для кожного з людей це свято стане святом Милосердя, Доброти, Прощення і Любові до ближніх!" Учні 3 класу щиро запрошували завітати Миколая до них, розповідали вірші, молитви, співали пісні. Учні 4-7 класів прийняли участь у святковій сценці "Ніч перед Миколаєм", у якій з"явилась Діва Марія, яка ніжно співала колискову "Спи Ісусе, спи". Розбудили дітей Антипко і Ангели, які вигнали його до пекла. Святий Миколай привітав дітей із святом та побажав бути слухняними, добре вчитися і незабутньо провести зимові канікули.

По завершенні цього свята відбулось вручення подарунків від Миколая для всіх учнів та дошкільнят. Таким чином усі залишилися задоволеними, обіцяли бути чемними і чекати Миколая наступного року.

Дирекція школи щиро вдячна за надані подарунки до Святого Миколая власнику відпочинкового комплексу "Осоння Карпати"  Матвіїшину Олегу Романовичу та голові сільської ради Савчуку Михайлу Івановичу.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.