Розіграш
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Як Вам новий сайт?

Дарунки посланця з небес

Дата: 23 грудня 2017 о 20:03, Оновлено 23 грудня 2017 о 20:51
267 переглядів

Свято Миколая - одне з найулюбленіших свят. На нього чекають мільйони дітей, а дорослі з приємністю згадують дитячі роки. Напередодні свята дітвора оцінює свої добрі і погані вчинки, пишуть листи до Святого Миколая. Був чемним - отримаєш подарунок під подушку, а ні - різку.

19 грудня в Ластівківському НВК відбулось театралізоване дійство "Наслідуймо добро і вчинки Миколая". Розпочала свято педагог-організатор з побажання: "Нехай для кожного з людей це свято стане святом Милосердя, Доброти, Прощення і Любові до ближніх!" Учні 3 класу щиро запрошували завітати Миколая до них, розповідали вірші, молитви, співали пісні. Учні 4-7 класів прийняли участь у святковій сценці "Ніч перед Миколаєм", у якій з"явилась Діва Марія, яка ніжно співала колискову "Спи Ісусе, спи". Розбудили дітей Антипко і Ангели, які вигнали його до пекла. Святий Миколай привітав дітей із святом та побажав бути слухняними, добре вчитися і незабутньо провести зимові канікули.

По завершенні цього свята відбулось вручення подарунків від Миколая для всіх учнів та дошкільнят. Таким чином усі залишилися задоволеними, обіцяли бути чемними і чекати Миколая наступного року.

Дирекція школи щиро вдячна за надані подарунки до Святого Миколая власнику відпочинкового комплексу "Осоння Карпати"  Матвіїшину Олегу Романовичу та голові сільської ради Савчуку Михайлу Івановичу.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.